zdjęcie zespołu

zarząd

foto

Marcin Hołub to doświadczony energoelektronik i specjalista w dziedzinie automatyki napędu elektrycznego z bogatym dorobkiem związanym z zarządzaniem i organizacją. Od 2003 roku, po kilkuletnim pobycie na Uniwersytecie Technicznym w Brunszwiku (Niemcy), pełnił różne funkcje na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Od 2019 jest prezesem zarządu w mPower Sp. z o.o.

dr hab. inż. Marcin Hołub

Prezes Zarządu

foto

Michał Bonisławski ma doświadczenie w konstrukcji przekształtników energoelektronicznych i układów sterowania. Od 2009 roku zajmuje się tematyką sterowania napędów elektrycznych, w mPower Sp. z o.o. jest wiceprezesem zarządu.

dr inż. Michał Bonisławski

Wiceprezes Zarządu

dział maszyn elektrycznych

foto

Marcin Wardach ma doświadczenie w projektowaniu i budowie cylindrycznych maszyn elektrycznych z magnesami trwałymi. Tematyką maszyn elektrycznych zajmuje się od 2004 r. W mPower Sp. z o.o. zajmuje się głównie obszarami związanymi z opracowaniem koncepcji oraz projektowaniem silników do pojazdów elektrycznych, w szczególności typu PMa-SynRM.

dr hab. inż. Marcin Wardach

Projektant maszyn elektrycznych

foto

Piotr Paplicki to doświadczony specjalista maszyn elektrycznych z dużym doświadczeniem naukowo-badawczym związanym z projektowaniem nowatorskich silników elektrycznych z magnesami trwałymi. Od 2001 roku pełnił różne funkcje na Wydziale Elektrycznym w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Od 2019 roku w mPower Sp. Z o.o jest konstruktorem maszyn elektrycznych.

dr hab. inż. Piotr Paplicki

Projektant maszyn elektrycznych

foto

Dariusz Grzesiak ma doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń, analizach w metodzie elementów skończonych, wytwarzaniu przyrostowym oraz programowaniu obrabiarek CNC. Od 2010r. zajmuje się wytwarzaniem przyrostowym z proszków metali. W mPower Sp. z o.o. zajmuje się głównie koordynacją pracy Działu Maszyn Elektrycznych, projektowaniem mechanicznym oraz wytwarzaniem prototypów.

dr inż. Dariusz Grzesiak

Starszy Konstruktor Mechanik
- koordynator działu maszyn elektrycznych

foto

Noel Angel Armas Marquez ma doświadczenie w zakresie inżynierii mechanicznej i energii odnawialnej. Od 2021 roku zajmuje się tematyką mechatroniki. W mPower Sp. z o.o. zajmuje się głównie obszarami związanymi z projektowaniem mechanicznym, montażem elektroniki, analizą termiczną elementów elektronicznych, produkcją prototypów mechanicznych i elektronicznych

Noel Armas Marquez

Technik mechatronik

dział energoelektroniki

foto

Jacek Kołek ma doświadczenie w zakresie elektroniki oraz energoelektroniki, od 2019 roku zajmuje się tematyką układów napędowych dla pojazdów elektrycznych. W mPower Sp. z o.o. zajmuje się głównie obszarami związanymi z projektowaniem, uruchamianiem oraz testami urządzeń energoelektronicznych

dr inż. Jacek Kołek

Starszy Konstruktor Eneroelektronik
- koordynator działu energoelektroniki

foto

Bartłomiej Kucharczyk ma doświadczenie w automatyce przemysłowej, od 2019 roku zajmuje się tematyką programowania sterowników PLC, doborem i projektowaniem układów automatyki, w mPower Sp. z o.o. zajmuje się głownie obszarami związanymi z badaniem i testowaniem maszyn

mgr inż. Bartłomiej Kucharczyk

Specjalista automatyk

foto

Marcin Budzyński ma doświadczenie w integrowaniu komponentów napędowych oraz projektowaniu instalacji w pojazdach elektrycznych. Od 2015 roku zajmuje się tematyką napędów elektrycznych. W mPower Sp. z o.o. rozwija oprogramowanie systemów wbudowanych oraz integruje warstwę komunikacyjną opartą o standard CAN/J1939.

mgr inż. Marcin Budzyński

Konstruktor

dział administracji

foto

Paulina Burzyńska ma doświadczenie w obsłudze klienta, prowadzeniu szkoleń oraz w realizacji projektów finansowanych z funduszy unijnych. Od 2019 roku zajmuje się tematyką rozliczania i realizacji projektów unijnych. W mPower Sp. z o.o. zajmuje się głównie obszarami związanymi z rozliczaniem i pozyskiwaniem środków unijnych.

mgr Paulina Burzyńska

Specjalista ds. projektów

foto

Wioletta Świętochowska ma doświadczenie w zakresie rekrutacji, szkoleń i administracji biurowej. W mPower Sp. z o.o. zajmuje się głownie organizacją pracy biura zarządu i administracją firmy.

mgr Wioletta Świętochowska

Asystentka Zarządu